Opakowania na kremy

opakowania na kremy

Każdego dnia obserwujemy nowe reklamy kremów wprowadzane przez zarówno nowe, jak i od lat istniejące na rynku marki. Nie wszystkie kremy są jednak zapakowane w eleganckie i wręcz kuszące opakowania. Dlatego wychodzimy do Państwa z naszą ofertą wysokiej jakości opakowań na kremy. Nasze pudełka na kremy ​​spełniają nie tylko wymagania dotyczące bezpieczeństwa opakowanego produktu w kwestii jego transportu, ale w dużej mierze służą również celom promocyjnym. Tysiące ludzi kupują kremy upiększające ze względu na opakowanie, będące wizytówką towaru i marki.

Ekologiczne pudełka na kremy

Dziś wszelkiego rodzaju kremy oraz innego rodzaju kosmetyki produkuje się z myślą o zdrowiu. To dlatego coraz więcej produktów pozbawiona jest chociażby szkodliwych parabenów i innych chemicznych substancji wysuszających skórę. Jeśli Państwa linia kremów również się tym szczyci, warto zainwestować w nasze stuprocentowo biodegradowalne i pochodzące z recyklingu opakowania na kremy; w końcu troska o zdrowie ludzkie powinna iść w parze z troską o dobro planety. Nawet w przypadku zamówień premium zawierających dodatkowe nadruki i zdobienia, używamy przyjaznego dla środowiska surowców, takich jak tuszy pochodzenia naturalnego. Nasze opakowania na kremy, na na życzenie klienta , wykonujemy z kartonu posiadającego certyfikat  FSC, są biodegradowalne i pochodzą z recyklingu.

Atrakcyjne opakowania na kremy

Estetycznie wykonane, drobiazgowo zdobione opakowania na kremy naszej produkcji wykorzystać możesz w celach promocyjnych, na różnego rodzaju pokazach, w salonach kosmetycznych i SPA, dniach otwartych, warsztatach zabiegowych, a także innych tego typu eventach, ale nie tylko. Pudełka na kremy sprawdzą się również jako intrygujący prezent na każdą okazję: święta Bożego Narodzenia, Dzień Mamy, Walentynki. Możemy zaoferować Państwu opakowania na kremy standardowe lub te wykonane według konkretnych wytycznych, jeśli tylko przedstawią nam Państwo swój projekt.

Pudełka na kremy premium

W przeciwieństwie do oferty tego typu u konkurencji, w Opak-Service cechuje ją prostota procesu składania zamówienia, przejrzysta kalkulacja oraz atrakcyjna cena. Oferujemy zindywidualizowane pudełka na kremy dostosowane do osobistych i zawodowych celów. Dysponujemy zaawansowaną technologią, dzięki której wszystkie drukowane przez nas opakowania mają najwyższą jakość. Nasi doświadczeni projektanci zapewniają dopasowane do wymagań rozwiązania, a tylko niektóre to: niestandardowe wycinanie okna, foliowanie, lakierowanie czy złocenie. Zachęcamy, by Państwa produkty wyróżniały się z tłumu! O efektywności pudełek-wizytówek przekonało się już grono naszych zadowolonych Klientów, a to wszystko dzięki wysokiej jakości usługom drukarskim, najszybszemu czasowi realizacji i unikalnemu drukowaniu na zamówienie. Serdecznie zapraszamy więc Państwa do kontaktu.