Usługi Kaszerowania

Proponujemy bezkonkurencyjne ceny na usługę kaszerowania na nowej kaszerownicy. Od 0,29 zł/ m2! FORMAT: max. 1100mmX1300mm, min. 360mm ×360mm; OKLEJKA: 150g/m2-450g/m2; WYDAJNOŚĆ: do 40 000 arkuszy dziennie. Po kaszerowaniu arkusze możemy również wycinać

Usługi Lakierowanie UV

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i nowo poczynionymi inwestycjami w park maszynowy, chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę w ramach lakierowania UV już od: 0,30 zł/m2! Maksymalny format: 620 x 780 mm; WYDAJNOŚĆ: do 4000 arkuszy na godzinę!; Minimalna kwota: 200 zł + 40 zł sito. Zapraszamy!

Usługi Złocenie (Hotstamping)

Dla podniesienia walorów estetycznych opakowania oraz podkreślenia elementów nadruku, stosujemy złocenia - nanoszenie barwnej warstwy metalizowanej na wybrane elementy opakowania i/lub tłoczenie - poprzez nacisk odpowiedniej matrycy na zadrukowany arkusz kartonu - wypukły relief. Szczególnie zalecane do podkreślenia marki produktu. Z uwagi na bardzo indywidualny koszt każdego rodzaju pracy w sprawie ceny usługi prosimy o kontakt.

Maszyny z Chin

Chińskie maszyny zdobywają coraz większą popularność już nie tylko z tytułu bardzo konkurencyjnych cen ale także z uwagi na przyzwoitą jakość i nowoczesność rozwiązań. Doświadczenie handlowe, logistyczne i produkcyjne zdobyliśmy kupując je bezpośrednio dla własnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ >>