Opakowania kaszerowane z nadrukiem

Wyjątkowe i wytrzymałe opakowania kaszerowane z indywidualnym nadrukiem doskonale zabezpieczą i wyeksponują Państwa zjawiskowe produkty.

Znakomity mix walorów wizualnych i wytrzymałości

Opakowania kaszerowane do idealny mix - połączenie wysokiej jakości druku offsetowego oraz bogatych możliwości uszlachetnień z tekturą falistą lub litą o dużej sztywności. Dzięki temu Państwa opakowanie wygląda znakomicie i jest jednocześnie znacznie bardziej wytrzymałe niż opakowania kartonowe.

Pudełka kaszerowane z indywidualnym nadrukiem zabezpieczą i wyeksponuja Państwa produkty na półkach sklepowych. Mając do wyboru dwa podobne produkty klienci instynkownie sięgną po ten, który sprawia wrażenie bardziej solidnego, a jego wykończenie wzbudza emocje już od pierwszego spojrzenia.

Ale opakowania kaszerowane z nadrukiem lub indywidualnym logo możemy wykorzystać również do promocji swojej marki i zachęcenia klientów naszego sklepu internetowego do dokonania ponownego zakupu. Co zrobi bowiem lepsze wrażenie na kliencie, który już nie może doczekać się Państwa wyjątkowego produktu zamówionego online. Otwieranie nudnego szaro-brązowego kartonu, czy pudełko kaszerowane z nadrukiem dodatkowo uszlachetnione w gustowny sposób?

Pudełka kaszerowane to zatem świetny sposób na upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu.  Wzmocnienie brandingu i komunikacji wizualnej własnej marki i produktu oraz solidne zabezpieczenie produktu.

Pudełka kaszerowane według własnego projektu

Jako producent opakowań kaszerowanych możemy zaproponować szereg konstrukcji opakowań fasonowych i dostować ich wymiary wedle Państwa oczekiwań. Jesli natomiast potrzebujecie czegoś wyjątkowego pod np zestaw prezentowy dla swoich stałych klientów to potrafimy także zaprojektować i wykonać indywidualne konstrukcje opakowań kaszerowanych.

opakowanie indywidualne kaszerowane

 

Następnie naniesiemy na nie Państwa nadruk lub logo i zastosujemy jedną lub kilka możliwości z palety uszlachetnien, tak że klientowi ciężko będzie się z pudełkiem rozstać. Uszlachetnianie nada Państwa opakowaniom indywidualnego designu, podkreśli wyjątkowość i charakter produktów.

Pudełka kaszerowane możemy uszlachetnić w duchu minimalizmu, poprzez lakierowanie błyszczące jedynie marki lub logo na jednokolorowym tle. Puszczając wodze fantazji logo albo nazwę produktu możemy również wytłoczyć oraz pokryć jednym z wielu dostępnych kolorów foli hot-stamping. A Żeby opakowanie było atrakcyjne nie tylko wizualnie lecz również w dotyku możemy zastować także folie błyszczące, matowe lub soft touch.

opakowanie indywidualne z okienkami

W przypadku niektórych produktów warto uchylić rąbka tajemnicy, dlatego możemy wykonać opakowania kaszerowane z okienkami i w zależności od potrzeby zakleić je folią lub pozostawić otwarte. Inne produkty lepiej będą prezentowały się w solidnej kaszerowanej szufladzie z wkładką, która zamykana jest zadrukowaną owijką z indywidualnym nadrukiem albo w pudełku kaszerowanym fasonowym obustronnie zadrukowanym ze zdobioną wierzchnią stroną.

Opakowania kaszerowane z racji na swoją wytrzymałość doskonale sprawdzą się również do zapakowania większych gabarytowo lub ciężkich produktów, jak np. proszki do prania, łożyska, narzędzia, czy wszelkiego rodzaju sypke towary.

Co wyróżnia naszą firmę, jako producenta opakowań kaszerowanych z nadrukiem?

To możliwość dostarczenia klientom szerokiego asortymentu opakowań począwszy już od małych serii. I to nawet w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia. Umożliwiamy uruchomienie limitowanych lub okazjonalnych serii produkcyjnych. Wiemy też, że czasem zapotrzebowanie przekroczy oczekiwania i potrzeba szybko doprodukować nakład. 
Naturalnie możemy także wykonać duże serie opakowań fasonowych z klapkami zamykanymi ręcznie albo pudełka kaszerowane z dnem automatycznym czy kartoniki pod automaty pakujące. Służymy pomocą w każdym przypadku.

Na czym polega kaszerowanie?

Technologia kaszerowania polega na połączeniu oklejki (sklejenie) z tekturą falistą 2, 3, 4 warstwową lub z tektura litą. W procesie kaszerowania ( laminowania papierem ) stosuje się tektury faliste typu: E, B, C, BC, BE tekturę introligatorską, a jako oklejkę kartony powlekane (biały, kremowy lub szary ) GC1, GC2 lub GD2) w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć i jaki mamy budżet.

 

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu i produkcji
opakowań kaszerowanych z nadrukiem 
serdecznie zapraszamy do kontaktu!