Opakowania kartonowe na bieliznę

opakowania na bielizne

Jako firma specjalizująca się w produkcji opakowań na ubrania, wzbogacamy naszą ofertę ostarannie wykonane opakowania na bieliznę. Odpowiednio chronią bieliznę oraz dodają jej atrakcyjności w procesie sprzedaży. Nasze pudełka na bieliznę produkowane są z kartonu i tektury. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku odzieżowego i bieliźnianego o opakowania wysokiej jakości, nasze pudełka wykonujemy, wykorzystując najlepsze technologie. Dokładamy wszelkich starań, by produkty nie tylko spełniały swoje funkcje, ale również cieszyły oczy – szczególnie w przypadku opakowań premium.  

Opakowania na bieliznę premium

Z wielką przyjemnością wykonujemy zlecenia na opakowania zgodne z Państwa życzeniami. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować zamówienia w oparciu o nawet najbardziej złożone projekty naszych Klientów. Pomagamy również w ich tworzeniu, na Państwa życzenie chętnie weźmiemy udział w kreowaniu koncepcji opakowania.

Opakowania na bieliznę premium mogą posiadać specjalne zdobienia i uszlachetnienia. Jedną z takich form jest usługa lakierowania lakierem hybrydowym, lakierem UV. lakierem offsetowy błyszczącym i matowym, laminowania foliami błyszczącymi matowymi i z różnym efektami specjalnymi. Dzięki nim wyjątkowa bielizna nabiera jeszcze większej wartości. Choć wiadomo, że liczy się wnętrze, nie można ukryć, że eleganckie pudełko na bieliznę również przykuwa wzrok i przekłada się na radość czerpaną z odkrywania zawartości. Zarówno w przypadku opakowań premium, jak i standardowych zamówień, każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, a nasi pracownicy stają się Państwa opiekunami. Co jeszcze cechuje Opakservice.pl?

Ekologiczne pudełka na bieliznę

Wysoka jakość świadczonych usług, terminowość oraz konkurencyjne ceny to domeny naszej działalności. Każde zamówienie jest dla nas wartościowe i przykładamy do niego odpowiednią wagę. Nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji estetyką, ponadto są przyjazne środowisku. Dawniej ekologiczne opakowania na ubrania stanowiły ciekawe wyróżnienie na tle konkurencji, dziś – wyznaczają standard, będąc podstawą działania wielu sklepów odzieżowych, w tym bieliźnianych. Zdając sobie z tego sprawę i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dbamy również o elastyczność logistyczną w przypadku dostarczania naszych nietuzinkowych produktów. W sprawie złożenia zamówienia na opakowania na bieliznę, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez zakładkę Kontakt na naszej stronie. Wierzymy, że linia naszych pudełek na bieliznę zdobędzie Państwa uznanie i spełni wszystkie oczekiwania. Nasze opakowania na bieliznę, na życzenie klienta , wykonujemy z kartonu posiadającego certyfikat  FSC, są biodegradowalne i pochodzą z recyklingu.