Opakowania na bieliznę, ubrania i pozostałą odzież

Starannie wykonane i atrakcyjne opakowania nie tylko chronią bieliznę, czy odzież na sklepowej półce ale przede wszystkim wyróżnią nasze produkty spośród konkurencji i zachęcą klientów do zakupu.

Jesteśmy w stanie wykonać zaprojektować i wykonać każdy rodzaj opakowania. Mogą to być przykładowo opakowania produktowe z euro dziurką w dowolnym kształcie albo obustronnie drukowane pudełko z obwolutą, na którym możemy umieścić zindywidualizowany projekt graficzny. W ofercie mamy oczywiście także pudełka fasonowe na odzież z indywidualnym nadrukiem lub klasyczne pudełka produktowe na bieliznę z logo.

Nasze opakowania na bieliznę produkujemy z kartonu lub z kaszerowanej tektury falistej zależnie i zależnie od potrzeb klienta możemy je uszlachetnić na szereg sposobów. Dokładamy wszelkich starań, by pudełka nie tylko spełniały swoje funkcje, ale również cieszyły oczy – szczególnie w przypadku opakowań premium. 

Opakowania na bieliznę premium

Nasze doświadczenie pozwala nam doradzić i wspomóc klientów w wyborze dedykowanego specjalnie dla nich rozwiązania lub zrealizować zamówienia w oparciu o nawet najbardziej złożone projekty przedstawione przez Państwa. 

Aby wyróżnić Państwa opakowania na bieliznę premium na tle standardowych produktów możemy wykonać specjalne zdobienia i uszlachetnienia. Zaliczyć do nich można powleczenie lakierem UV błyszczącym/ matowym lub strukturalnym dającym efekt tzw. pomarańczowej skórki lub zastępującym tłoczenia. Możemy pudełka także zalaminować foliami błyszczącą, matową lub dającę efekt satynowego dotyku soft-touch. Wykonujemy także złocenia (tzw. hot-stamping) foliami w praktycznie wszystkich kolorach tęczy.

Ponadto, aby skusić klientów do zakupu możemy w opakowaniach na odzież lub bieliznę wykonać okienka, aby Państwa produkty albo ich fragmenty był widoczne dla klientów bez konieczności otwierania pudełka.

Dzięki powyższym uszlachetnieniom wyjątkowa bielizna czy odzież nabierze w oczach klienta jeszcze większej wartości. Bo choć wiadomo, że liczy się wnętrze, nie można ukryć, że eleganckie pudełko produktowe na bieliznę również przykuwa wzrok i przekłada się na radość czerpaną z odkrywania zawartości.

Ekologiczne pudełka na odzież i bieliznę

Nasze opakowania na odzież i bieliznę, na życzenie klienta możemy wykonać z kartonu posiadającego certyfikat  FSC.  Jest to cecha która może przeważyć o decyzji zakupowej dbających o ekologię klientów. Oczywiście wszystkie nasze opakowania i kartony z których je produkujemy są surowcem odnawialnym/ biodegradowalnym, a na życzenie mogą w całości pochodzić z recyklingu.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu i produkcji opakowań na bieliznę serdecznie zapraszamy do kontaktu!