Opakowania na kleje

opakowania-na-kleje

Jako specjaliści w dziedzinie wytwarzania wyjątkowych i trwałych opakowań i pudełek na różnego rodzaju produkty, dziś wychodzimy do Państwa z naszą ofertą opakowań na kleje. Nasze opakowania na kleje są idealnym rozwiązaniem na rynku e-commerce. Zachęcamy Państwa do stworzenia eleganckiego projektu, aby mogli Państwo jak najlepiej zaprezentować swoją markę i zaimponować klientom, lub do skorzystania z gotowej oferty opakowań – w opcji premium. Nasze pudełka wysyłkowe do handlu elektronicznego to opakowania wielokrotnego użytku. Jeśli Państwa klienci będą musieli zwrócić lub wymienić przedmiot, będą mogli użyć tego samego pudełka z samo-uszczelnianiem. Jest to szczególnie wygodne oraz ekonomiczne

Wytrzymałe opakowania na kleje

W przypadku różnego rodzaju klejów najważniejszą funkcją, jaką muszą pełnić opakowania, jest bezpieczeństwo towaru w czasie podróży ze sklepu – do klienta. Opakowania na kleje powinno wykonywać się z wysokiej jakości materiałów, które wytrzymają transport i nie ulegną zniszczeniu, nie narażając zawartości. Nasze pudełka dostawcze do handlu elektronicznego są zaprojektowane z myślą o dalekim transporcie, dlatego świetnie sprawdzają się w biznesie e-commerce, również materiałów przemysłowych, takich jak kleje. Są wygodne zarówno dla sprzedawców, jak i klientów. Warto mieć na uwadze, że nie wymagają żadnych dodatkowych zabezpieczeń, ponadto w wersji premium z pomocą nowoczesnych technologii mogą zostać spersonalizowane.

Pudełka na kleje – personalizacja

Opcja premium umożliwia stworzenie projektu własnej linii opakowań. W takim wypadku Państwa wysokojakościowe pudełka na kleje mogą stać się wyjątkową wizytówką Państwa marki. W przypadku szczególnej zawartości, którą są różnego rodzaju kleje, na opakowaniu znaleźć się mogą nie tylko informacje o marce, w tym logo czy dane teleadresowe Państwa firmy, ale również uwagi dotyczące specyfikacji wysyłanego produktu. Każdy korzystający z usługi premium otrzymuje wsparcie Opiekuna Klienta, który wskaże możliwości projektowe, wykona wycenę projektu, służyć będzie również radą na temat wykorzystanych technik i materiałów (w tym technik zdobienia).

Ekologiczne pudełka na kleje

Warto pamiętać, że materiały, z których wykonujemy pudełka, pochodzą z recyklingu i są w stu procentach ekologiczne – w trosce o dobro środowiska. Pod wpływem światła, powietrza, wilgoci i drobnoustrojów biodegradowalne materiały, z których produkujemy pudełka na kleje, mogą po odpowiednim czasie rozłożyć się na naturalne elementy występujące w naturze. Każda firma decydująca się na użycie biodegradowalnych opakowań jako alternatywy dla opakowań wykorzystujących materiały ropopochodne czy plastiki, może nie tylko zaskarbić sobie szacunek nowych Klientów i stworzyć wizerunek marki eco-friendly, ale także realnie wpłynąć na dobrostan naszej planety. Dlatego tym bardziej zachęcamy Państwa do zakupu opakowań właśnie w naszej firmie. W zamian otrzymają Państwo gwarancję bezpieczeństwa w transporcie, niezawodności, elegancji i ekologii – wszystko w jednym. Nasze opakowania na kleje na na życzenie klienta wykonujemy z kartonu posiadającego certyfikat  FSC, są biodegradowalne i pochodzą z recyklingu.