Opakowania na kosmetyki [old]

opakowania-na-kosmetyki

Jako firma specjalizująca się w produkcji opakowań, w tym pudełek z kartonu i tektury, oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne opakowania na kosmetyki. Zarówno standardowe pudełka o tradycyjnych wymiarach, po opakowania o wymiarach niestandardowych i zamówienia wykonane zgodnie z Państwa projektem charakteryzuje wysoka jakość oraz pełna ekologiczność. Nasze opakowania na kosmetyki to najlepsze z możliwych rozwiązań, jeśli poszukują Państwo sposobu na uruchomienie kanału dystrybucyjnego, sprzedażowego dla swoich kosmetyków. Delikatne pudełka na produkty wykonane są z lekkiego kartonu i posiadają paletę pięknych, żywych nadruków. To szczegóły, które przyciągają wzrok i kuszą – nie tylko zawartością.

Opakowania na kosmetyki – do czego?

Za ich pomocą mogą Państwo wyeksponować swoje kosmetyki na sklepowej półce, w ekskluzywnym butiku czy w SPA. Opakowania kosmetyczne mogą być także idealnym dopełnieniem towarów prezentacyjnych, które przyciągną uwagę gości na warsztatach, spotkaniach biznesowych, prezentacjach. Od dziś mogą Państwo sprezentować swoim najbliższym drogocenny zestaw upominków do każdego rodzaju cery czy skóry, zapakowany w sposób wyjątkowy; estetyczne pudełka na kosmetyki wręczone od serca wzbogacą radość czerpaną z odpakowywania prezentów.

Ekologiczne pudełka na kosmetyki

Dbałość o styl nie powinien oznaczać porzucenia dbałości o środowisko. Wręcz przeciwnie! Nasze nowoczesne pudełka na kosmetyki powstają w trosce o dobro planety i nie tylko nam, ale także i Państwu pozwolą rozwijać swój biznes w myśl eco-friendly. W naszej ofercie opakowań kosmetycznych zastosowanie znajdują rozwiązania produkcyjne pudełek w stu procentach bezpiecznych i przyjaznych środowisku; pudełka na kosmetyki wykonywane są z przetworzonego kartonu i papieru. Mogą pochodzić z recyklingu i są biodegradowalne. Do tego wszelkiego rodzaju nadruki powstają przy użyciu ekologicznych atramentów. Jest to dodatkowy plus, ponieważ wielu potencjalnych klientów zdecyduje się na zakupu Państwa produktów, jeśli nie będą one zagrażać wspólnemu środowisku naturalnemu. Nasze opakowania na kosmetyki na na życzenie klienta wykonujemy z kartonu posiadającego certyfikat  FSC, są biodegradowalne i pochodzą z recyklingu.

Opakowania na kosmetyki – opcja premium

Z przyjemnością przyjmiemy Państwa zlecenia na wykonanie pudełek premium zgodnie z Państwa zaleceniami. Do każdego naszego Klienta przypisany jest opiekun realizacji zlecenia, którego zadaniem jest sprostać Państwa wszystkim wymaganiom. Konsultując z nim pomysł na indywidualne opakowania na kosmetyki, otrzymują Państwo pomoc na każdym etapie projektowania. Zaproponować może on każde z dostępnych w naszym asortymencie rozwiązań technicznych, na przykład złocenie czy lakierowanie UV. Zadba również o to, aby opakowanie dostosowane było do wskazanej okazji. Zarówno w przypadku opakowań premium, jak i przy standardowych zamówieniach cechuje nas niezawodność i konkurencyjne ceny. Tym bardziej już dziś zapraszamy Państwa do kontaktu.