Opakowania na liquidy i jednorazowe e-papierosy

Na ciągle rozwijającym się rynku e-tytoniowym walka o klienta trwa w najlepsze. Powstają nowe smaki i kształty e-papierosów. Pomagamy stworzyć i wykonać opakowania, które przyciągną wzrok klientów.

Wiemy, jak ważnym jest, aby Państwa marka wyróżniała się na półce sklepowej i została zauważona.  Jako profesjonaliści specjalizujący się w produkcji opakowań wysokiej jakości, współpracujemy z przedsiębiorcami dlatego wiemy, jak sporym wyzwaniem może być kreacja marki na tle konkurencji. Jedną z możliwości, by produkt zapadł w oczy Klientom, jest stworzenie linii oryginalnych opakowań. Bo wiemy, że opakowanie w dużej mierze przyczynia się do sukcesu Państwa produktu. Produkowane przez nas kartonowe pudełka na liquidy, nie tylko chronią zawartość, ale także sprawią, że Państwa produkt będzie bardziej atrakcyjny.

Co wyróżnia naszą firmę, jako drukarnię opakowań na liquidy i jednorazowe e-papierosy?

Naszym wyróżnikiem jest możliwość dostarczenia klientom szerokiego asortymentu opakowań począwszy już od małych serii. I to nawet w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia. Umożliwiamy uruchomienie limitowanych lub okazjonalnych serii produkcyjnych. Wiemy też, że czasem zapotrzebowanie przekroczy oczekiwania i potrzeba szybko doprodukować nakład. Służymy pomocą w każdym przypadku.

Potrafimy wykonać praktycznie każde opakowanie jednostkowe:

  • małe kartoniki z nadrukiem na jednorazowe e-papierosy
  • opakowania jednostkowe z nadrukiem na liquidy do papierosów.

Naturalnie wyprodukujemy i dostarczymy również opakowania zbiorcze:

  • opakowania zbiorcze z nadrukiem na liquidy i jednorazowe e-papierosy
  • kartony kaszerowane z nadrukiem lub bez

Możemy także wykonać:

  • ulotki do liquidów oraz jednorazowych e-papierosów
  • samoprzylepne nalepki z nadrukiem na buteleczki

A każde w powyższych opakowań możemy wykonać w wersji przystosowanej do systemów pakowania automatycznego na liniach produkcyjnych albo w podstawowej wersji do pakowania ręcznego zależnie od Państwa zapotrzebowania.

Zdejmiemy z Państwa zmartwienia związane z opakowaniami. Służymy pomocą już od etapu projektowania grafiki i konstrukcji opakowania. A jeśli posiadają Państwo już projekt, możemy zasugerować jego optymalizację lub uszlachetnienie w opcji premium

Personalizowane opakowania premium do liquidów i e-papierosów

Jeśli Państwa celem jest zaprojektowanie wyjątkowego opakowania na liquidy lub jednorazowe e-papierosy, to dobrze Państwo trafili. Posiadamy szerokie zaplecze technologiczne, umożliwiające wykonanie praktycznie każdego opakowania

Począwszy od offsetowego druku dwustronnego przez hot-stamping w każdym z kolorów tęczy, foliowanie soft touch, matowe, błyszczące, lakierowanie offsetowe, lakierowanie pełne i wybiórcze UV, Możemy w pudełkach na liquidy do e-papierosów wykonać również wycięcia, umożliwiające podgląd produktu bez konieczności jego wyjmowania. A takie wycięcie możemy zakleić szybką z folii lub pozostawić otwarte.

Ekologiczne kartoniki na wkłady do e-papierosów

Opakowania na wkłady, vape’y liquidowe do e-papierosów, wymagają materiałów dopasowanych do idei produktów. Liquidy umożliwiają wielokrotne korzystanie z e-papierosa. Kartony z których produkujemy opakowania same w sobie są surowcem odnawialnym, a na życzenie mogą w całości pochodzić z recyklingu lub możemy je wykonać z surowca posiadającego certyfikat  FSC.

Oferowane przez nas personalizowe opakowania na liquidy i do e-papierosów oprócz tego, że zapewniają odpowiednie przechowywanie i bezpieczny transport są eco-friendly.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu i produkcji
opakowań na liquidy i jednorazowe e-papierosy 
serdecznie zapraszamy do kontaktu!