Opakowania na liquidy do e-papierosów

opakowania na liquidy

Jako profesjonaliści specjalizujący się w produkcji opakowań wysokiej jakości, współpracujemy z przedsiębiorcami dlatego wiemy, jak sporym wyzwaniem może być kreacja marki na tle konkurencji. Jedną z możliwości, by produkt zapadł w oczy Klientom, jest stworzenie linii oryginalnych opakowań. Szczególnie gdy zapakować trzeba produkty delikatne, które łatwo uszkodzić w transporcie. Do takich produktów niewątpliwie należą różnego rodzaju, liquidy, wkłady do e-papierosów. Nasze opakowania na liquidy z pewnością będą wyróżniać Państwa produkty.

Co wyróżnia nasze pudełka na Liquidy?

Z pewnością takim wyróżnikiem jest możliwość dostarczenia klientom szerokiego asortymentu wzorów (smakowych, zapachowych, itd) w dużych ilościach oraz możliwość produkcji w ciągu nawet 7 dni roboczych. Opakowania jednostkowe oraz zbiorcze mogą być przystosowane do systemów pakowania automatycznego na liniach produkcyjnych lub do pakowania ręcznego zależnie od zapotrzebowania klienta. Dzięki nam nie muszą się Państwo martwić pudełkiem; materiały, z których je wykonujemy, mają najwyższą jakość, są bezpieczne dla środowiska i ludzi, którzy mają z nimi kontakt. Ponadto korzystając z naszych usług i zamówić szeroką gamę niestandardowych opakowań na olejki. Jest to tak zwana opcja premium.

Ekologiczne pudełka liquidy i nie tylko

Opakowania na wkład vape’y liquidowe do e-papierosów, w szczególności wymagają materiałów dopasowanych do idei produktów. Niezależnie od tego, czy jest to karton wykonany z przetworzonej masy papierniczej, czy z materiałów z recyklingu nadających się do dalszego przetworzenia. Nie tylko w trosce o odpowiedni branding Klientów, którzy dzięki temu zaprezentują swoje firmy na rynku jako firmy eco-friendly, ale przede wszystkim przez wzgląd na faktyczne dobro naszej planety. Nasze opakowania na liquidy na na życzenie klienta wykonujemy z kartonu posiadającego certyfikat  FSC, są biodegradowalne i pochodzą z recyklingu.

Pudełka na liquidy premium

Jeśli Państwa celem jest zaprojektowanie wyjątkowego opakowania na liquidy, jako firma posiadamy szerokie zaplecze technologiczne, umożliwiające praktycznie wszystko. Złocenie, foliowanie soft touch, matowe, błyszczące, lakierowanie offsetowe lakierem UV, pudełka na liquidy do e-papierosów z wycięciami, umożliwiającymi podgląd produktu bez konieczności jego wyjmowania. To tylko przykłady oferowanych przez nas rozwiązań. Każdy z naszych Klientów, składając zamówienie na opakowania premium, otrzymuje wsparcie swojego indywidualnego opiekuna sprzedaży, który odpowiedzialny jest za realizację projektu aż do końcowego etapu zlecenia.Oprócz opakowań jednostkowych na e-liquidy wykonujemy również opakowania zbiorcze z tektur litych i kaszerowanych z nadrukiem lub bez. W komplecie do opakowań robimy także ulotki oraz nalepki na buteleczki. Jeśli interesują Państwa szczegóły naszej pracy, serdecznie zapraszamy do kontaktu.