Opakowania jednostkowe i zbiorcze na maseczki medyczne

Szybko i sprawnie dostarczamy opakowania oraz pomagamy producentom i dystrybutorom hurtowym maseczek medycznych jednorazowych typu IIR oraz FFP przyspieszyć konfekcję oraz wyeksponować produkty w sklepach.

Covid-19 sprawił, że ludzie bardziej świadomie podchodzą do stanu swojego zdrowia, i wszystko wskazuje na to, że jednorazowe maseczki chirurgiczne oraz FFP pozostaną w użyciu także po zakończeniu pandemii.

Gotowe pudełka jednostkowe i zbiorcze na maseczki medyczne

Regularnie wykonujemy opakowania zbiorcze na maseczki medyczne i wiemy, że dla producentów oraz dystrybutorów maseczek medycznych liczy się solidność opakowania, atrakcyjna cena oraz szybka realizacja.

Posiadamy szereg gotowych do użycia wykrojników pod opakowania na maseczki medyczne, w których zmieści się od 5 do 100 sztuk maseczek. Dysponujemy doświadczeniem oraz elestycznym parkiem maszynowym, który umożliwia produkcję nisko i wielkoseryjnych nakładów.

Indywidualne opakowania jednostkowe i zbiorcze na maseczki medyczne

Maseczki medyczne stały się już towarem obecnym w stałej sprzedaży w praktycznie każdym sklepie. Klienci zaczynają przykładać większą wagę do wizualnej strony produktu, stąd coraz częsciej możemy spotkać kolorowe maseczki medyczne dla dorosłych i dzieci.

Ale to opakowanie z indywidualnym atrakcyjnym nadrukiem jako pierwsze przyciągnie wzrok klienta. Pomożemy zaprojektować nietuzinkową grafikę i dobrać konstrukcję opakowania, która pozwoli Państwa maseczkom medycznym wyróżnić się w sklepach na tle konkurencji.
Wystarczy zgłosić nam ile maseczek medycznych jednorazowych lub FFP potrzebują Państwo spakować, a my zaproponujemy projekt graficzny oraz konstrukcję opakowania i przedstawimy wycenę do zamówienia.

Możnemy wyprodukować opakowania na kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt maseczek. A jeśli potrzebne są pudełka na pojedyńcze jednorazowe maseczki lub zawieszki na maseczki medyczne, to z takim zamówieniem również można się do nas zgłosić

Koszt pudełka produktowego na maseczki medyczne jest zależny od ilości maseczek, ktore mają się w nim znajdować, rodzaju konstrukcji opakowania, surowca użytego do produkcji oraz jego kolorystyki. Wiemy, z jakich surowców produkować ekonomiczne opakowania na maseczki, a z jakich wykonać opakowania na maseczki medyczne z indywidualnym nadrukiem.

Możemy wykonać dla Państwa pudełka na maseczki z dnem automatycznym, które przyspieszą proces konfekcjonowaniaMożemy także wykonać kartonowe pudełka zbiorcze na maseczki medyczne z dnem kopertowym, pudełka jednostkowe na maseczki antysmogowe lub nadrukowane zawieszki z euro dziurką dla maseczek konfekcjonowanych w torebki foliowe.

Ekologiczne opakowania kartonowe na maseczki medyczne

Kartony z których produkujemy opakowania są surowcem odnawialnym, a na życzenie mogą w całości pochodzić z recyklingu lub możemy je wykonać z surowca posiadającego certyfikat FSC. Oferowane przez nas opakowania  kartonowe na maseczki medyczne są w pełni eco-friendly.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu i produkcji opakowań na maseczki medyczne serdecznie zapraszamy do kontaktu!