Pudełka na maseczki

opakowania na maseczi

Sprzedaż maseczek jest obecnie na porządku dziennym, dlatego warto zaopatrzyć się w opakowania na maseczki. Nasza firma oferuje pudełka na maseczki. W dobie pandemii odpowiednia dystrybucja maseczek jest niezbędna do normalnego funkcjonowania firm i każdego z osobna. Chcąc sprzedawać maseczki do sklepów, czy też chcąc sprzedawać maseczki online, warto pamiętać, by zapakować je w pudełka na maseczki.

Indywidualna wycena

Maseczki covid-19 muszą mieć odpowiednie opakowanie. W naszej ofercie mamy różnego rodzaju opakowania na maseczki. Wystarczy zgłosić zapotrzebowanie, a my stworzymy wycenę do potencjalnego zamówienia. Cena pudełka na maseczki jest zależna od wielkości pudełka oraz od nadruku. Nadruk jest indywidualny. Klient wybiera sam jaki nadruk jest dla niego właściwy.
Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem opakowań. Tektura, z której wykonywane są opakowania jest mocna i pozwala na stworzenie trwałych opakowań. Dodatkowo nasze indywidualne podejście do klienta pozwala na stworzenie niepowtarzalnych opakowań na maseczki. Można zamówić opakowania na kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt maseczek. A jeśli potrzebne są pudełka na pojedyncze maseczki, to z takim zamówieniem również można się do nas zgłosić.

Opakservice.pl to miejsce, gdzie pomożemy wspólnie stworzyć odpowiednie opakowania na maseczki. Wszystkie kwestie techniczne oraz wątpliwości co do materiału lub innych spraw najlepiej rozwiązywać kontaktując się przez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie. Dołożymy wszelkich starań, by zamówione opakowania spełniały oczekiwania i by po pierwszym zakupie klient chciał nawiązać z nami dalszą współpracę. Rozumiemy, że niektóre zlecenia są jednorazowe, jednak lubimy myśleć, że tworzymy miejsce, do którego chce się wracać.
Nie ma znaczenia, gdzie prowadzisz firmę. Wszystko jesteśmy w stanie omówić droga mailową, bądź telefonicznie Tak, by przesyłany produkt był na miarę oczekiwań klienta.

Tak, by maseczka była świeża

W pośpiechu w ciągu dnia potrzebne są maseczki i to na każdym kroku. Jednak jest też wiele sytuacji, gdy maseczki covid-19 należy zdjąć. W takiej sytuacji niezbędne okażą się opakowania na maseczki.
Warto kupić pudełka, które pozwolą na przechowywanie własnej maseczki, czy to w trakcie obecności w szkole albo w pracy, jeśli istnieje możliwość zdjęcia maseczki. Dodatkowo warto mieć takie opakowanie, gdy jest się w lokalu gastronomicznym, gdyż podczas jedzenia również można usiąść i zdjąć maskę.
Nasze opakowania na maseczki , na życzenie klienta , wykonujemy z kartonu posiadającego certyfikat  FSC, są biodegradowalne i pochodzą z recyklingu.