Opakowania na zapachowe mydełka oraz kule do kąpieli

Posiadają Państwo wspaniały produkt i chcą się wyróżnić się na zatłoczonym rynku? Pomożemy stworzyć efektowne opakowanie, ktore podkreśli jego atrybuty i wzbudzi w konsumentach miłość od pierwszego spojrzenia. 

Sektor kosmetyczny w Polsce nieprzerwanie rozkwita. Firmy tworzące zrównoważone produkty do pielęgnacji skóry i domowego SPA rywalizują o uwagę klientów. Nic nie przykuje jej tak skutecznie, jak eleganckie opakowania kartonowe. 

Atrakcyjne opakowania na mydełka i kule do kąpieli

Możemy wykonać opakowania kartonowe na mydełka zapachowe o  tradycyjnych albo nieszablonowych kształtach. A gdy chcemy uchylić klientom rąbka tajemnicy albo pochwalić się swoim produktem jeszcze zanim zostanie wyjęty z pudełka,  proponujemy w opakowaniach na aromatyczne kule do kąpieli wykonać okienka w dowolnym kształcie. Te okienka możemy podkleić folią lub pozostawić otwarte, żeby zapach produktu mógł się wydobywać z opakowania i dodatkowo kusić klienta. Ale czasem najlepszym sposobem na zaprezentowanie swojego produktu na półce w sklepie z w spa lub butiku z naturalnymi kosmetykami jest elegancka owijka kartonowa, ktora wyeksponuje nasza markę, jednocześnie nie zasłaniając piękna produktu.

Oprócz opakowań jednostkowych możemy także wykonać opakowania zbiorcze na mydełka, które mogą zostać wykorzystane w akcjach promocyjnych lub jako opakowania na zestawy prezentowe. W takich przypadkach najlepiej sprawdzą się opakowania zbiorcze z okienkiem typu wieczko-denko

Pudełeczka premium na mydełka oraz kule aromatyczne

Niezależnie od rodzaju opakowań na które się zdecydujemy, każde możemy uszlachetnić na szereg sposobów. 
Owijkę lub pudełeczko na mydełko można wykonać w wersji minimalistycznej na kartonach barwionych w masie albo ekologicznych z jednokolorowym nadrukiem, hot-stampingiem czy wytłoczeniami w nazwie marki lub produktu.

Dla każdej z kompozycji zapachowej możemy również dobrać indywidualny kolor folii HS, który będzie zniewalająco prezentował się w połaczeniu z ekologicznymi papierami typu kraft.
A jeśli zależy nam na efekcie wow to Opakowania kartonowe na aromatyczne kule kąpielowe możemy powlec folią matową, błyszczącą lub soft touch i na nich wyróżnić Wasze logo lub markę lakierem błyszczącym UV albo wytłoczeniem.

Dzięki bogatym możliwościom technologicznym i doświadczeniu, które posiadamy, możemy stworzyć opakowanie w stu procentach dostosowane do Państwa wymagań. Niezależnie od tego, czy sprzedają Państwo mydełka zapachowe, czy produkty antyalergiczne, naturalne, do pielęgnacji ciała czy twarzy, nasza gama produktów pomoże Państwu zapewnić rozpoznawalność marki.

Ekologiczne opakowania na mydełka oraz kule aromatyczne

Szczegółem, którego nie należy pomijać, jest ekologiczność naszych opakowań. Wszystkie nasze opakowania kartonowe na mydła wykonane są z produktów biodegradowalnych.
Ponadto na życzenie klienta, opakowania wykonujemy z kartonów z recyklingu oraz posiadających certyfikat  FSC. Dzięki takim opakowaniom pomożemy Państwa firmie zaprezentować uwypuklić swoją świadomość ekologiczną.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu i produkcji
opakowań na mydełka lub aromatyczne kule do kąpieli
serdecznie zapraszamy do kontaktu!