Opakowania na olejki aromatyczne i CBD

Wspaniały produkt zamknięty w małej buteleczce lub słoiczku potrzebuje do pary atrakcyjnego opakowania, które już z daleka przemówi do klientów i zachęci ich do sięgnięcia właśnie po Państwa wyrób.

Atrakcyjne opakowania na olejki i serum

Zachęcenie klientów do zakupu produktu, który swoje właściwości ujawni dopiero po otwarciu szczelnie zamkniętego słoiczka lub buteleczki jest wyzwaniem. Szczególnie, gdy na półce sklepowej aż roi się od produktów konkurencji. Odpowiednie opakowanie na olejki eteryczne, czy pudełeczko na serum kosmetyczne pomoże wzbudzić emocje i zwiększyć identyfikację z produktem, które przeważą szalę na korzyść Państwa produktu.

Wiemy jak zaprojektować pudełeczko na olejki zapachowe, jaki surowiec dobrać oraz jak  skomponować go z grafiką i uszlachetnić, aby klientom wystarczyło tylko spojrzenie, żeby sięgnąć właśnie po Państwa produkt. 

Pudełeczka premium na olejki i serum

W zależności od docelowej grupy klientów możemy wykonać minimalistyczne opakownia na olejki lub serum na papierach ekologicznych z jednokolorowym zadrukiem i ozdobić je pojedyńczymi tłoczeniami lub złoceniami na logo czy w nazwie produktu.

Ale jeśli chcą Państwo zabłysnąć możemy też wykonać bogato uszlachetniane pudełeczka kartonowe na olejki eteryczne i CBD

Powleczone lakierem błyszczącym utwardzanym promieniami UV opakowania lub tylko niektóre z napisów będą przyciągały wzrok klientów refleksami światła.
Alternatywnie pudełeczka można powlec foliami błyszczącymi, matowymi lub soft-touch nadającymi opakowaniu jeszcze bardziej szlachetnego charakteru także w dotyku.
A jeszcze bardziej puszczając wodze fantazji logo albo nazwę produktu możemy wytłoczyć oraz pokryć jednym z wielu dostępnych kolorów foli hot-stamping.

W przypadku niektórych produktów warto uchylić rąbka tajemnicy, dlatego możemy wykonać opakowania z okienkami i w zależności od potrzeby zakleić je folią lub pozostawić otwarte.
Inne produkty lepiej będą prezentowały się w szufladzie z owijką albo w pudełku fasonowym obustronnie zadrukowanym ze zdobioną wierzchnią stroną.

Ponieważ opakowania na olejki zapachowe i kosmetyczne ale też kartoniki na olejki CBD wykonujemy od wielu lat oprócz doświadczenia dysponujemy także bazą wykrojników, które możemy wykorzystać do produkcji pudełeczek dla naszych klientów. A jeśli potrzebują Państwo coś zupełnie nowego to w ramach przygotowania projektu opakowania do produkcji stworzymy makietę i próbki na docelowym surowcu.

Co wyróżnia naszą firmę, jako drukarnię opakowań na olejki aromatyczne i CBD?

Naszym wyróżnikiem jest możliwość dostarczenia klientom szerokiego asortymentu opakowań począwszy już od małych serii. I to nawet w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia. Umożliwiamy uruchomienie limitowanych lub okazjonalnych serii produkcyjnych. Wiemy też, że czasem zapotrzebowanie przekroczy oczekiwania i potrzeba szybko doprodukować nakład. 
Naturalnie możemy także wykonać duże serie opakowań z klapkami zamykanymi ręcznie z góry i dołu oraz opakowania z dnem automatycznym albo kartoniki pod automaty pakujące. Służymy pomocą w każdym przypadku.

Gdy wymagają tego przepisy albo gdy chcą Państwo zmaksymalizować efekt wizulany opakowań, możemy przenieść cały tekst z kartonika na ulotkę produktową umieszczaną w opakowaniu albo samoprzylepną nalepkę z nadrukiem na buteleczce.

Niezależnie od tego na który rodzaj konstrukcji się Państwo zdecydują Wasze butelki z aplikatorami, pompkami, kroplomierzami, nakrętkami czy atomizerami możemy zabezpieczyć stosując opakowania z wklejaną wkladką stabilizującą albo przegródkami czy też euro dziurkami. 
Jak widać żadne względy techniczne w kreowaniu dla Państwa wyjątkowych opakowań nas nie ograniczają.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu i produkcji
opakowań kartonowych na olejki eteryczne i serum 
serdecznie zapraszamy do kontaktu!