Opakowania, etykietki oraz zawieszki na skarpetki

Dzięki atrakcyjnemu projektowi oraz starannemu wykonaniu opakowań pomagamy naszym klientom wyróżnić się na rynku, zwiększyć sprzedaż i marżę.

Jako profesjonaliści zajmujący się projektowaniem oraz produkcją opakowań wysokiej jakości z kartonu i tektury stworzymy wyjątkowe pudełka, etykietki lub zawieszki na Wasze skarpetki.

Atrakcyjne opakowania na Twoje skarpetki 

Każdy z Państwa konkurentów na rynku skarpetkowym chce zachęcić swoich Klientów do powtarzalnych zakupów. W takim wypadku nietuzinkowe, atrakcyjne opakowania na skarpetki mogą stać się Państwa tajną bronią. Dzięki nim wszystkie rodzaje skarpet dostępne w Państwa ofercie mogą przyciągać klientów jak magnes. Niezależnie od tego, czy do pudełka mają trafić skarpetki do garnituru, kolorowe stopki, modne kolorowe skarpetki nie do pary czy małe skarpetki dla niemowląt na Chrzest lub Roczek – nasze atrakcyjne i trwałe opakowania sprawią, że aż żal będzie wyciągać produkt z pudełka. Bo choć wiadomo, że najważniejsze jest wnętrze, nic tak nie przykuwa wzroku jak estetyczne opakowanie. 

Jesteśmy w stanie wykonać zaprojektować i wykonać każdy rodzaj opakowania. Mogą to być  przykładowo spersonalizowane etykietki na skarpetki lub zawieszki produktowe z euro dziurką w dowolnym kształcie albo drukowane obustronne pudełka z obwolutkami, na których możemy umieścić zindywidualizowany projekt graficzny. W ofercie mamy oczywiście także pudełka fasonowe z indywidualnym nadrukiem lub klasyczne pudełka produktowe z logo.

Opakowania na skarpetki premium

Posiadamy szerokie zaplecze technologiczne i możliwości zastosowania wielu uszlachetnień. Możemy sprawić, że opakowania na skarpetki staną się wizytówką marki na najwyższym poziomie.

W Państwa kartonowych opakowaniach na skarpetki, możemy wykonać okienka, aby produkty były widoczne bez konieczności otwierania pudełka. Możemy wykonać tłoczenia lub uwypuklić logo za pomocą błyszczącego lakierowania UV. Możemy także wykonać hot-stamping w praktycznie każdym z kolorów tęczy, aby opakowania przykuwały uwagę klientów.
A całe pudełko po foliowaniu soft touch będzie nie tylko atrakcyjne wizualnie ale i w dotyku. W ten sposób klienci chętniej po nie sięgną i będą mogli cieszyć się z zakupu już od pierwszej chwili.

Ekologiczne opakowania na skarpetki

Kartony z których produkujemy opakowania są surowcem odnawialnym,a na życzenie mogą w całości pochodzić z recyklingu lub możemy je wykonać z surowca posiadającego certyfikat  FSC. Oferowane przez nas opakowania lub zawieszki na skarpetki, oprócz tego, że zapewniają odpowiednie przechowywanie i bezpieczny transport danego produktu, są w pełni eco-friendly. 

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu i produkcji opakowań lub zawieszek na skarpetki serdecznie zapraszamy do kontaktu!