Opakowania na skarpetki (skarpety)

opakowania na skarpety

Kolorowe skarpetki to od dawna prawdziwy must have, bez którego okazje takie jak Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki czy Walentynki nie mogą się obejść. Sklepy prowadzące sprzedaż online (ale nie tylko!) skarpetek przeżywają istne oblężenie, szczególnie gdy wyżej wspomniane okoliczności zbliżają się wielkimi krokami. Dlatego jako profesjonaliści zajmujący się produkcją opakowań z kartonu i tektury wysokiej jakości, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oddajemy w Państwa ręce wyjątkowe pudełka na skarpetki. Dzięki nim mogą Państwo zwiększyć swoją sprzedaż, a kolorowe skarpetki skuszą Państwa klientów unikatowym designem – swoim, ale i opakowań.

Atrakcyjne pudełka na skarpetki 

Każdy z Państwa konkurentów na rynku skarpetkowym chce zachęcić Klientów do więcej niż jednego zakupu. W takim wypadku atrakcyjne opakowanie na skarpetki są Państwa tajną bronią. Dzięki niemu wszystkie rodzaje skarpet dostępne w Państwa sklepie mogą zamienić się w idealny prezent, który zaskoczy wszystkich. Niezależnie od tego, czy do pudełka mają trafić skarpetki do garnituru, kolorowe stopki, modne skarpetki nie do pary czy małe skarpetki dla niemowląt na Chrzest lub Roczek – nasze zdobione i wyjątkowo trwałe opakowania sprawią, że aż żal będzie wyciągać prezent z pudełka. Bo choć wiadomo, że najważniejsze jest wnętrze, nic tak nie przykuwa wzroku jak estetyczne zdobiony box. Szczególnie jeśli pochodzi z w pełni ekologicznego źródła.

Ekologiczne pudełka na skarpetki?

Dzięki naszym w stu procentach biodegradowalnym opakowaniom, Państwa firma wyróżni się na skarpetkowym rynku jako działalność prowadzona z troską o naturalne środowisko. 
Nasze opakowania na skarpetki, na na życzenie klienta , wykonujemy z kartonu posiadającego certyfikat  FSC.
Dziś, w dobie, gdy wszyscy walczymy o dobro naszej planety, jest to cecha szczególnie doceniana. Oferowane przez nas opakowania na skarpetki, oprócz tego, że zapewniają odpowiednie przechowywanie i bezpieczny transport danego produktu, są w pełni eco-friendly; materiały, z których je produkujemy, również pochodzą z recyklingu. Ponadto mogą zostać spersonalizowane – zgodnie z Państwa życzeniem. Za to odpowiada w naszym sklepie opcja premium.

Opakowania na skarpetki w opcji premium

Od dziś mogą Państwo stworzyć unikatowe pudełka na skarpetki o dopasowanym rozmiarze, charakterystycznym nadruku, okazjonalnych zdobieniach wyselekcjonowanych specjalnie według Państwa potrzeb. Każdy nasz Klient, składając zapytanie o realizację indywidualnego projektu, otrzymuje wsparcie opiekuna sprzedaży, który pomoże w doborze technik produkcyjnych, dostępnych w naszym asortymencie. Jako że posiadamy szerokie zaplecze technologiczne, możemy zagwarantować, że Państwa opakowania na skarpetki staną się wizytówką marki na najwyższym poziomie. Jeśli wybiorą Państwo kartonowe pudełka na skarpetki, mogą Państwo wskazać wyraźne wycięcia, aby kolorowe skarpetki były widoczne bez konieczności otwierania pudełka. W ten sposób klienci będą mogli cieszyć się z zawartości już od pierwszej chwili. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące realizacji usługi premium bądź usługi na pudełka standardowe – zapraszamy do kontaktu.