Opakowania na ciastka/na wynos

opakowania na wynos

Pizza. burgery, sałatki……,Ciastka, ciasteczka, babeczki – nie ma na świecie osoby, która nie ucieszyłaby się z ręcznie wykonanego podarku, jakimi są słodkie wypieki. Te jednak nabierają wartości również poprzez eleganckie opakowanie na ciastka. A przecież dobór pudełka spełniającego wymogi dotyczące bezpiecznego pakowania produktów żywnościowych nie wydaje się takie prosty – niewiele pudełek faktycznie jest przystosowanych do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Na szczęście w ofercie posiadamy asortyment spełniający wszystkie te wymagania. Ponadto nasze opakowania na ciastka są w pełni ekologiczne, trwałe w transporcie, pochodzące z najwyższej jakości kartonu lub tektury i… możemy je spersonalizować, jeśli tylko zdecydują się Państwo na opcję opakowań premium.

Atrakcyjne pudełka na ciastka

Nadszedł czas, aby Państwa ciastka, babeczki i wszelkiego rodzaju wypieki zostały docenione, a ich niepowtarzalny smak i wygląd podkreśliła nowa linia oryginalnych opakowań. Zachęcamy Państwa do skorzystania z gotowej oferty opakowań na ciastka bądź stworzenia dopasowanego do okazji projektu, który ucieleśnia wizerunek Państwa marki, stając się jego wizytówką. Nasze atrakcyjne pudełka na ciastka zabezpieczą produkt w transporcie oraz sprawią wiele radości każdemu, kto rozpakuje je chociażby z kolorowego, ozdobnego papieru. Lekkie i odpowiednio zabezpieczone opakowanie pełne słodkości spełniają swoją funkcję pierwszorzędnie, w dodatku to produkt ekologiczny. Co to znaczy?

Ekologiczne opakowania na ciastka

To znaczy, że nasze opakowania na ciastka pochodzą z recyklingu. Wysokiej jakości materiały, z których korzystamy w produkcji, są biodegradowalne – w trosce o wspólne dobro naszej planety. Nasze opakowania na ciastka na na życzenie klienta wykonujemy z kartonu posiadającego certyfikat  FSC, są biodegradowalne i pochodzą z recyklingu. Ekologiczne pudełka na ciastka idealnie sprawdzają się w cukiernictwie, które łączy się przecież z odpowiednią dbałością o zdrowie i naturalne środowisko. W końcu coraz większą popularnością cieszą się wypieki chociażby wegańskie, wolne od glutenu czy białego cukru. Korzystając więc z naszych usług, otrzymują Państwo gwarancję, że opakowanie, w którym będą dostarczać Państwo swoje naturalne produkty Klientom, wpasuje się w ramy działalności eco-friendly. Bo tacy właśnie jesteśmy!

Pudełka na ciastka w opcji premium

Wiemy, że babeczka może być prostym, ale świetnym pomysłem na prezent. Tak samo jak ręcznie robiona czekolada albo ciastka. To dlatego zdecydowaliśmy, że w naszej ofercie powinny znaleźć się opakowania na ciastka – idealne na prywatny prezent lub jako reklama Państwa marki sprzedażowej w branży cukierniczej. Sprawdzi się na wszelkiego rodzaju wystawach, spotkaniach biznesowych, wydarzeniach cukierniczych, dniach otwartych. Personalizacja opakowań pozwala umieścić na nich logo Państwa firmy, dobrać indywidualny wzór i wymiar pudełka na ciastka. Warto pamiętać, że stawiamy na kontakt z Klientem oraz jak nic cenimy usługową przejrzystość. Dlatego Państwa opiekun do spraw zamówienia premium zawsze poda dokładną cenę realizacji Państwa projektu, w tym cenę wysyłki zamówienia. Uwzględniamy wiele sposobów płatności, więc mogą Państwo wybrać ten, który najbardziej Wam odpowiada. Zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania dalszych informacji o zamówieniach zarówno premium, jak i na pudełka standardowe.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu i produkcji
opakowań kartonowych z nadrukiem na wyroby gastronomiczne 
serdecznie zapraszamy do kontaktu!