Opakowania na żywność dla gastronomii

Koniec z plastikiem. Poznaj nasze praktyczne i ekologiczne opakowania, boxy i tacki na żywność, które świetnie zabezpieczą oraz zareklamują Wasze smaczne potrawy i wypieki.

W naszej ofertcie znajdują się nie tylko pudełka na torty i ciastka, ale również funkcjonalne tacki na cordogi, tacki na hot dogi czy tacki na zapiekanki. Wspieramy branżę gastronomiczną, dostarczając produkty najwyższej jakości, gotowe do kontaktu z żywnością.

Praktyczne i gotowe opakowania gastronomiczne

opakowania gastronomiczne z nadrukiem

Każda potrawa serwowana na wynos wymaga odpowiedniego opakowania, dlatego w naszej bogatej ofercie znajdziecie odpowiednie dla Was opakowania lub pudełka. Np. na hamburgery/ burgerboxy, które idealnie sprawdzają się nie tylko w gastronomii, ale również na eventach, gdzie liczy się czas i wygoda.

Wykonujemy także papierowe opakowania typu wieczko denko na sushi lub zestawy przysmaków okolicznościowych, a także praktyczne owijki na rożki oraz owijki do wafelków, które z pewnością wpłyną na komfort spożywania tych słodkości przez Państwa klientów.

Wszystkie nasze pudełka, w tym pudełka na popcorn, papierowe owijki na kubki, holdery na kubki są w pełni ekologiczne, bo papier jest surowcem w pełni biodegradowalnym. Na życzenie możemy je wykonać z kartonu posiadającego certyfikat FSC, co gwarantuje, że pochodzą one z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

Personalizowane opakowania na wynos z nadrukiem

Oczywiście wiemy, jak ważne jest wyróżnienie się na tle konkurencji. Dlatego każde z opakowań gastronomicznych możemy spersonalizować zarówno pod względem konstrukcji, jak i nadruku niezależnie od tego, czy chodzi o pudełka na ciastka, burgerboxy czy holdery na kubki. Nasze opakowania premium to nie tylko gwarancja jakości, ale również możliwość promowania Państwa marki.

Zainteresowaliśmy Cię ofertą na opakowania dla gastronomii?
serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Gwarantujemy przejrzystość i profesjonalizm na każdym etapie współpracy.