Opakowania ozdobne i uszlachetniane

Eleganckie i ekskluzywne opakowania ozdobne, które świetnie zaprezentują i zabezpieczą Państwa wyjatkowe produkty z wyższej półki.

Opakowania ozdobne czyli sekret rozpoznawalności

Ozdobne pudełka z Państwa indywidualnym firmowym nadrukiem na pewno przyciągną spojrzenia klientów, bo są zapowiedzią wyjątkowego produktu. Dzięki nim uzyskają Państwo jeszcze większy wpływ na rozpoznawalność swojej marki. 

Dobrze zaprojektowane ozdobne pudełka reklamowe, pomogą wyróżnić się spośród tłumu i konkurencji, dzięki czemu przyczynią się do wzrostu sprzedaży. Opakowania uszlachetnione zwracają uwagę już z daleka, co daje im niepodważalną przewagę nad standardowymi opakowaniami kartonowymi z nadrukiem.

Możemy zaprojektować i wykonać dla Państwa eleganckie i solidne opakowania z najwyższej półki. Naniesiemy na nie Państwa nadruk lub logotyp i tak go przyozdobimy, że klientowi ciężko będzie się z nim rozstać.  Uszlachetnianie nada Państwa opakowaniom indywidualnego designu, podkreśli wyjątkowy i luksusowy charakter produktów oraz ich wysoką jakość.

 

Pełna gama uszlachetnień. Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Powleczone lakierem błyszczącym utwardzanym promieniami UV opakowania lub albo tylko wybrane chwytliwe napisy będą przyciągały wzrok klientów refleksami światła. Alternatywnie pudełeczka można powlec foliami błyszczącymi, matowymi lub soft-touch nadającymi opakowaniu jeszcze bardziej szlachetnego charakteru także w dotyku. Puszczając wodze fantazji logo albo nazwę produktu możemy również wytłoczyć oraz pokryć jednym z wielu dostępnych kolorów foli hot-stamping.

Złocenia, tłoczenia, przejścia tonalne, akcenty metaliczne w połączeniu z efektami połysku i matu pozwalają zrealizować najbardziej wyrafinowane pomysły, a produktom przydają smaku i elegancji sprawiając, że trudno obok nich przejść obojętnie.

Ale to nie koniec możliwości. Karton nie jest tylko biały i nudny. Służymy radą w doborze surowca pod Państwa prestiżowe ozdobne opakowanie. 

Zależnie od pomysłu opakowanie może być minimalistyczne, ekologiczne z jednokolorowym zadrukiem i ozdobione tylko pojedyńczymi tłoczeniami lub złoceniami na logo czy w nazwie produktu. Taki styl nigdy się nie znudzi.

Lecz w niektórych przypadkach ozdobne prestiżowe opakowanie powinno być ekstrawaganckie, wręcz krzyczeć i nawoływać klienta ferią barw i błysków, a po wzięciu z półki nie dać się ponownie odłożyć. Możemy tu uzyć foli hot stampingowych kolorowych, opalizujących, czy holoraficznych.

W przypadku niektórych produktów warto uchylić rąbka tajemnicy, dlatego możemy wykonać opakowania ozdobne z okienkami i w zależności od potrzeby zakleić je folią lub pozostawić otwarte. A jeśli opakowanie ma kryć w sobie prezent? Wówczas sięgniemy do naszych zasobów aby zaproponować wzory konstrukcji opakowań z kokardą, opakowań z klapką albo wieczkiem.

Żadne względy techniczne w kreowaniu dla Państwa wyjątkowych opakowań nas nie ograniczają. Nasze możliwości produkcyjne oraz doświadczenie pozwalają nam zaoferować kompleksową obsługę od doradztwa i optymalizacji konstrukcji poprzez projekt graficzny opakowania, aż poprzez możliwość zamówienia opakowania próbnego do wykonania serii próbnej produktu finalnego.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu i produkcji
opakowań ozdobnych uszlachetnianych 
serdecznie zapraszamy do kontaktu!