Opakowania z tektury litej

Opakowania z tektury litej

Opakowania kaszerowane są zasadniczo przeznaczone do pakowania produktów ciężkich, lub wymagających dodatkowej ochrony.
Innym zastosowaniem są opakowania  zbiorcze-setowe. Technologia polega na połączeniu oklejki (sklejenie) z tekturą falistą 2, 3 i 4 warstwową lub z tektura litą. Połączenie jakości druku offsetowego z wszystkimi możliwościami jego uszlachetniania gwarantuje
uzyskanie najwyższej jakości opakowań o bardzo dużej sztywności i wytrzymałości, którą to możemy w dużym zakresie regulować dostosowują do konkretnych potrzeb.

Przeznaczone do jednostkowego pakowania towarów o mniejszych wymiarach i lekkich oraz produktów sypkich. Dzięki swojej wysokiej estetyce i jakość doskonale spełniają funkcje promocyjne i ochronne. Celem wzmocnienia estetyki i funkcji promocyjnych stosujemy nadruk offsetowy wielokolorowy, lakier wodny lub UV,  złocenie, foliowanie, tłoczenie, oraz wklejanie okienek, rękawków i rączek.
Opakowanie jednostkowe, tzw. pudełko, kartonik, ma zastosowanie w prawie każdej dziedzinie przemysłu, w branżach: farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej, elektrycznej, chemicznej, rolniczej, ogrodniczej i wielu innych.

 

 

Do pudełek , kartoników, opakowań, opakowań jednostkowych z tektur litych zwykle stosuje się gramatury 200-450 g/m2  w technologii druk offsetowy oraz uszlachetnienia opakowań poprzez lakierowanie UV, foliowania, tłoczenie i hot-stamping. 
Opakowania wykonujemy zarówno do ręcznego pakowania jak i z przeginaniem do automatycznego (maszynowego) pakowania,. Kleimy opakowania liniowo, 3 punktowo (z dnem automatycznym ) jak i również jako , owijki, obwoluty oraz tacki. 
Produkujemy opakowanie z uwzględnieniem ich funkcji marketingowej dlatego  wyposażeni w nietypowe maszyny oferujemy również rozwiązania o nietypowych konstrukcjach.

Finalny  efekt ma skłoni
 do zakupu tego właśnie produktu i do zbudowania trwałej marki.