Nowe Projekty

przygotowanie produkcji

Jeśli chcecie Państwo wprowadzić nowy produkt na rynek i go estetycznie i schludnie opakować, a nie posiadacie wizji jak ma dane opakowanie wyglądać, to chętnie pomożemy!
Dzięki umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu naszego grafika jesteśmy w stanie zaprojektować Państwu zupełnie nowe i indywidualne opakowanie od podstaw!

Projekt opakowania to jeden z najważniejszych elementów sprzedaży, to pierwszy wzrokowy kontakt Klienta z produktem dlatego szata graficzna powinna spowodować, że zechce po niego sięgnąć. Opakowanie to wyróżnik ale również informacje co się w nim mieści.
W sposób profesjonalny zarządzamy grafiką co przekłada się na spójność i użyteczność naszych projektów. Projekty dostosowujemy do wymagań klienta i specyfiki danej branży, a często do innych istniejących już materiałów.
 Nasza firma oferuje projektowaniu opakowań z tektur litych i  tektur falistych.


Tektura falista to coraz popularniejszy  materiał w branży opakowaniowej, a w części opakowań transportowych – właściwie monopolista. Swoją atrakcyjność zawdzięcza bardzo dobrej  relacji ceny do osiąganych korzyści. Dzięki swojej strukturze możemy zabezpieczyć produkt w całym łańcuchu dostaw zużywając stosunkowo małą ilość papieru – co w efekcie przekłada się na relatywnie niskie koszty. Dzięki nieustannemu rozwojowi technologii druku i wykrawania, w połączeniu z kreatywnością projektantów, opakowania transportowe, które kiedyś swój cykl życia kończyły w sklepowym magazynie, dzisiaj trafiają już na  półki sklepowe, prezentując sprzedawane produkty.

Niezmieniona  jakość w nowej oprawie
Zajmujemy się również odświeżaniem istniejących projektów oraz materiałów reklamowych i nadajemy im bardziej nowoczesny wygląd, a także poprawiamy funkcjonalność lub czytelność.

Bardzo często projekt graficzny jest elementem większej całości dlatego dbamy o to, aby był pasującym dopełnieniem.

Jeśli chcecie Państwo wprowadzić nowy produkt na rynek i go estetycznie i schludnie opakować, a nie posiadacie wizji jak ma dane opakowanie wyglądać, to się tym zajmiemy!
Dzięki umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu naszego grafika jesteśmy w stanie zaprojektować Państwu zupełnie nowe i indywidualne opakowanie od podstaw!