Indywidualne projekty opakowań

Jeśli chcesz wprowadzić na rynek swój nowy produkt, a nie posiadasz wizji jak ma wyglądać jego opakowanie to chętnie pomożemy!
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kreatywności jesteśmy w stanie zaprojektować zupełnie nowe i indywidualne opakowanie od podstaw!

Stworzymy Twoje opakowanie

Tworzymy estetyczne wizualnie oraz praktyczne opakowania, które podnoszą atrakcyjność i rozpoznawalność Twoich produktów. Specjalizujemy się w tworzeniu oryginalnych projektów graficznych, które stają się integralnym i harmonijnym dopełnieniem całości, podkreślając jednocześnie unikalność i wartość produktu.

Bogate doświadczenie w projektowaniu

Potrafimy zaprojektować szeroką gamę konstrukcji opakowań z tektur litych oraz tektur falistych w tym kaszerowanych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Nasza wyobraźnia i park maszynowy umożliwia przeniesienie na karton różnych pomysłow oraz uszlachetnień, co daje praktycznie  nieograniczone możliwości kreowania wyjątkowego wyglądu opakowania. Zapewniamy atrakcyjnosć i wytrzymałość. 

Wspieramy wdrażenie nowych produktów na rynek

Świadomi wyzwań, jakie niesie ze sobą wdrożenie nowych produktów na rynek, oferujemy kompleksowe wsparcie - od projektu pudełka, poprzez próbki ploterowe, projekty graficzne, serie próbne aż po finalną produkcję. Doradzamy w kwestiach konstrukcyjnych, optymalizujemy konstrukcję, tak żeby obniżyć koszty produkcji oraz usprawnić procesy po stronie klienta.

Indywidualne podejście do Klienta

Nie ważne, czy masz już wizję swojego produktu, czy też oczekujesz niekonwencjonalnego podejścia. Z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem i umiejętnościami, aby stworzyć opakowanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Wierzymy, że schludne i estetycznie atrakcyjne opakowanie to klucz do sukcesu produktu. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, tworząc opakowania, które są nie tylko piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne.