Opakowania wysoko przetworzone

Służą zarówno do wzmocnienia samego opakowania jak i ochrony i zabezpieczenia druku. Efekty zdobnicze powstają gdy oprócz foli błyszczącej zastosujemy folie matowe lub Soft Touch. Jednocześnie możemy uzyskać efekt zmatowienia lub wysokiego połysku opakowania co zarówno w jednym jak i w drugim przypadku wizualnie uszlachetnia opakowanie i dodaje estetyki. Poprzez foliowanie wcześniej wycięte otwory w opakowaniu mogą posłużyć jako okienka widokowe, które będą chronione folią, a jednocześnie pozwolą na obejrzenie produktu w środku.

Opakowania wysoko przetworzone - premium - high class, to nie tylko prestiż, czy wysoka jakość ale przede wszystkim wysoka jakość, zauważalna w każdym detalu.

Chodzi przecież o odróżnienie produktów z wyższej półki, od innych, zwykłych tych dostępnych dla wszystkich.

Odbiorca otrzymuje nie tylko samo opakowanie, ale też ekskluzywną oprawę. Dla zaprojektowania atrakcyjnego opakowania, niezbędna jest współpraca osób zajmujących się marketingiem, grafików oraz doświadczonych konstruktorów i drukarzy.

Nasza oferta na opakowania wysoko przetworzone - premium - high class tym samym skierowana jest do firm mających duże wymagania jakościowe z branż elektronicznej i IT, AGD, zabawkarskiej, cukierniczej, ogrodniczej, perfumeryjnej ,kosmetycznej, spożywczej, chemicznej, odzieżowej, przemysłowej, motoryzacyjnej, suchej i mrożonej żywności

W przypadku planowania i projektowania opakowań wysoko przetworzone - premium - high class uwzględnia się rzadziej stosowane materiały, lakierowane i foliowane powierzchnie i wyróżniające bryły.

Uszlachetnianie druku umożliwia nadanie indywidualnego designu opakowaniom, podkreśla ich wyjątkowy i luksusowy charakter.

Stosujemy w tym celu:

- foliowanie foliami błyszczącymi, matowymi i soft touch.

-lakierowanie UV w tym wybiórcze i matowe

-hot stamping ( złocenie ) foliami złotymi, srebrnymi , kolorowymi oraz opalizującymi i holograficznymi.

Złocenia, tłoczenia , przejścia tonalne, akcenty metaliczne w połączeniu z efektami połysku i matu pozwalają projektantom zrealizować najbardziej wyrafinowane pomysły a produktom przydają smaku i elegancji sprawiając, że trudno obok nich przejść obojętnie.

Poprzez foliowanie wcześniej wycięte otwory w opakowaniu mogą posłużyć jako okienka widokowe, które będą chronione folią, a jednocześnie pozwolą na obejrzenie produktu w środku. Nasz potencjał produkcyjny oraz doświadczenie pozwalają nam zaoferować kompleksową obsługę od doradztwa i optymalizacji przy konstrukcji i grafice opakowania poprzez możliwość zamówienia opakowania próbnego do wykonania produktu finalnego.

Opakowania wysoko przetworzone