HalaBiuro

Zmiana lokalizacji firmy

Wszystkich naszych klientów, dostawców oraz przewoźników pragniemy poinformować, że zmieniliśmy lokalizację firmy i nasza nowa siedziba to ul. Przybyszewskiego 176/178. Najłatwiej dotrzeć do nas wjeżdżając z ul. Przybyszewskiego pomiędzy salonami Renault, a British automotive, a następnie kierować się na wprost aż do końca kompleksu hal produkcyjnych. Wejście do biura znajduje się na rogu budynku, a do magazynu kilkadziesiąt metrów za rogiem w prawo. Serdecznie zapraszamy

Lakier uv

Usługi Lakierowanie UV

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i nowo poczynionymi inwestycjami w park maszynowy, chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę w ramach lakierowania UV już od: 0,30 zł/m2! Maksymalny format: 620 x 780 mm; WYDAJNOŚĆ: do 4000 arkuszy na godzinę!; Minimalna kwota: 200 zł + 40 zł sito. Zapraszamy!

Hot stamping

Usługi Złocenie (Hotstamping)

Dla podniesienia walorów estetycznych opakowania oraz podkreślenia elementów nadruku, stosujemy złocenia - nanoszenie barwnej warstwy metalizowanej na wybrane elementy opakowania i/lub tłoczenie - poprzez nacisk odpowiedniej matrycy na zadrukowany arkusz kartonu - wypukły relief. Szczególnie zalecane do podkreślenia marki produktu. Z uwagi na bardzo indywidualny koszt każdego rodzaju pracy w sprawie ceny usługi prosimy o kontakt.