Opakowania na kosmetyki

Estetyczne pudełka na kosmetyki, które wpadną w oko Twoim nabywcom i zachęcą ich do zakupu. Zamów opakowania kosmetyczne z nadrukiem zaprojektowane według własnego pomysłu lub we współpracy z nami.

Wyróżniające się opakowania na kosmetyki z indywidualnym nadrukiem

Zachęcenie klientów do zakupu produktu, który swoje właściwości ujawni dopiero po otwarciu szczelnie zamkniętego słoiczka lub buteleczki jest wyzwaniem. Szczególnie w niezwykle wymagającej branży beauty oraz gdy na półce sklepowej aż roi się od produktów konkurencji. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane opakowanie kartonowe na kosmetyki albo pudełko na krem pomoże wzbudzić emocje i zachęcić klienta na tyle że szala przeważy się na korzyść Państwa produktu.

Estetycznie wykonane, drobiazgowo zdobione pudełka na kosmetyki z indywidualnym nadrukiem naszej produkcji wykorzystać można także w celach promocyjnych, na różnego rodzaju pokazach, w salonach kosmetycznych i SPA. W takich przypadkach służymy pomocą w uruchomieniu serii próbnych lub limitowanych opakowań na kosmetyki

Ekologiczne opakowania na kosmetyki

Tworzone przez nas eko opakowania na kosmetyki powstają z najwyższej jakości materiałów, które są biodegradowalne i nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Trend eko i odnawialności już na dobre zakorzenił się branży beauty dlatego warto, aby dobre wrażenie zaczynało się już od opakowania na kosmetyki. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego z przyjemnością pomagamy w zaprojektowaniu lub przeprojektowaniu opakowań, tak żeby stały się one w pełni ekologiczne.

Luksusowe opakowania na kosmetyki

Drukowane opakowania na kosmetyki można wyprodukować zarówno w wersjach minimalistycznych jak i ekstrawaganckich. Wszystko zależy od tego do jakiego klienta jest kierowany produkt i czym chcemy się wyróżnić. 

Czasem wystarczy dobrać wyjątkowy karton, jeden z kolorów z palety Pantone oraz uszlachetnienie hot-stampingiem albo tłoczeniem w miejscu logo. Innym razem może być to odpowiednio dobrana folia typu soft-touch z wybiórczym lakierem UV, który refleksami światła będzie rozświetlał Państwa markę.

A w przypadku niektórych kosmetyków warto uchylić rąbka tajemnicy, dlatego możemy wykonać opakowania kartonowe z okienkami i w zależności od potrzeby zakleić je folią lub pozostawić otwarte. A na przykład zestawy prezentowe kosmetyków lepiej będą prezentowały się w szufladzie z owijką albo w pudełku fasonowym obustronnie zadrukowanym ze zdobioną wierzchnią stroną.
​Wiemy jak osiągnąć takie efekty.

Co wyróżnia naszą firmę, jako producenta opakowań na kosmetyki?

To możliwość dostarczenia klientom szerokiego asortymentu opakowań począwszy już od małych serii. I to nawet w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia. Umożliwiamy uruchomienie limitowanych lub okazjonalnych serii produkcyjnych. Wiemy też, że czasem zapotrzebowanie przekroczy oczekiwania i potrzeba szybko doprodukować nakład. 
Naturalnie możemy także wykonać duże serie opakowań z klapkami zamykanymi ręcznie z góry i dołu oraz opakowania z dnem automatycznym albo kartoniki pod automaty pakujące. Służymy pomocą również w takich przypadkach.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Dysponujemy pełnym parkiem maszynowym umożliwiającym wykonanie praktycznie każdej konstrukcji opakowania oraz uszlachetnienia. Ponadto mamy bogate doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji opakowań.

Niezależnie od tego na który rodzaj konstrukcji się Państwo zdecydują Wasze buteleczki, słoiczki lub atomizery możemy zabezpieczyć stosując opakowania z wklejaną wkladką stabilizującą albo przegródkami czy też euro dziurkami.  Żadne względy techniczne w kreowaniu dla Państwa wyjątkowych opakowań nas nie ograniczają.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu i produkcji
opakowań kartonowych z nadrukiem na kosmetyki 
serdecznie zapraszamy do kontaktu!